RS päevik

13.02.20
RiiSaikelis on sellest nädalast üleval Iluhoolikute ehk Anu Saagimi ja Reet Härmati tandemi boks. 
...


Tead seda seltskonnamängu, kus ühele pannakse otsaette kellegi nimega silt ja siis ta peab ei-jaa küsimuste järgi jõudma jälile, kelleks ta kehastunud on? Mul on see värk, olen nii korduvalt saanud endale otsaette Anu Saagimi, et küsin nüüd mängu sissejuhatuseks esimese asjana “Kas ma olen Anu Saagim?”. See on vist piisav ettekääne, et endale ka midagi REveebruari raames Iluhoolikute boksist selga leida, onju? Seal on näiteks üks Aldo Järvsoo läbipaistev kleit ja üldse toimub RiiSaikelis hetkel kaubavahetus ning avastamisrõõmu on Tatari 64 väravamajas täiega.
Riia vahetas koridoris paar lambipirni ka tugevamate vastu välja, nii et fashionista Terje Tellingu ja moeblogija Triinu Maasiku boksid lõid särama nagu taevaväravad. Kusjuures ma ei teadnudki, et lambipirne võib vahetada ka põleval lambil ja olin seda nähes päris kindel, et Riia seisab kohe ise taevaväravates:D

6.02.2020 
Esitame Yagaga Sulle väljakutse osta veebruaris (tegelikult võimalusel kogu aeg:D) oma riideid* ainult taaskasutuspoodidest. Suudad?
Tee rahakotile pai, ole moodsalt öko ja haara sõber ka kampa, et lõbusam oleks. Jaga pilte/ rõõmuhõiskeid oma leidudest IGs #reVEEBRUAR ♻ FBs ürituse all.
...

Riia tegi juba otsa lahti. Sellega kohe üks lugu rääkida.  Päris RiiSaikeli algusaegadel toodi meile müüki Dr.Martensi saapad, mida Riia tahtis ise ära osta, aga sai tillikat, kuna ma jõudsin need juba külma kõhuga Laura Nestori sõbrannale maha müüa.
Mõni aeg hiljem ostis Riia ära Laura mantli, mida  kandis kokkuvõttes ainult ühe korra. reVEEBRUARi raames otsustas Riia mantliga siiski hüvasti jätta ning tõi selle RiiSaikelisse uut omanikku ootama. No pool tundi vist sai see müügisaalis rippuda, kui üks õnnelik boksirentija mantli ära ostis. Samal ajal olid tulnud aga müüki väga hea hinnaga ja täpselt Riia suuruses....Dr.Martensid! Johhaidii, kus nüüd on pidu. Riia loobus küll raske südamega Laura Nestori mantlist, kuid sai kohe asemele saapad, mida ta juba ammu tahtnud oli.  
Selline Universumi värk, et tinistad natuke mingit mõtet ja lased lahti ja varsti on imeväel kõik jonksus. Mul isiklikult on ka hea meel, sest siiani olid meil Riiaga Dr.Martensid selline õrn teema;):D

*Hea küll, sokid ja alukad osta mujalt.

3.02.2020
RiiSaikeli tootepildistamine on omamoodi lõbus ja inspireeriv konveieritöö, mille tulemusi saab jälgida FB ja IG storysest ning RiiSaikeli Yaga e-poest.
...

Tatari 64 leiad sadu trendikaid tooteid, aga mingi valik tuleb pildistamise jaoks ikka teha ning  ega see kerge see ole. Minu vaieldamatud lemmikud on punased kleidikesed, millega kipun photoshootil edvistama, sest nutta pole siin küll midagi . Aga Riia kui kunstiline juht röögib kohe: „Ei tee meesteajakirja, lastud varest tee!” Selge. Look dead:D „Väga hea, nüüd paluks Cosi teha- ehk siis mitte midagi ära tee, seisa lihtsalt ja ole natuke kandiline.” (Insipratsioon on võetud Cosi kollektsioonidest.)
Pärast pildistamist kirjutame üles kõikide toodete andmed, sorteerime fotodest välja 1-3 paremat, lõikame mul pea maha ning pildid ruudukujuliseks. Seejärel jääb veel kogu kupatus Yaga e-poodi üles laadida ja mingi osa Instagrami storydest läbi jooksutada. Tehtud.