VAJALIK INFO MÜÜJALE

korduma kippuvad küsimused

Soovin boksi rentida, mis ma tegema pean?

Kui Sa ei ole kunagi RiiSaikelis käinud, siis soovitame esmalt meile külla tulla, et näha, milline kaubavalik siin liigub.
Seejärel sorteeri oma asjad ära, vaata, et need oleksid puhtad ja korralikud ning võta meiega lihtsalt paar päeva ette ühendust - boksi rentimiseks tuleb eelnevalt aeg kokku leppida ning boks broneerida. 

Üksikesemete müük?
Võta ühendust, räägi meile, mis plaanis ja lepime % kokku.

Kui palju asju boksi mahub?
Boksi mahub stangele vabalt rippuma kuni 30 eset (kui just kõik suured vatijoped pole:D)  Lisaks on boksis riiul kottide/kingade/aksessuaaride/raamatute jmt tarvis. Lubatud on kasutada ka boksi n-ö katust.

Soovitame boksi mitte liialt täis toppida ning riiulile riideid mitte virna laduda, kuna nii on kliendil neid ebamugav vaadata ja Su hea kraam võib tähelepanuta jääda. Lisaks läheb liiga täis topitud boks kogu aeg sassi ja me ei jõua seda pidevalt koristada, et boksi korralikku üldmuljet säilitada. Maksimaalne lubatud arv riideid puudele on 30 tk (üleriiete puhul vähem).

Aga mul on päris palju asju, mida ma siis tegema pean?
Võid asju jooksvalt juurde tuua/ära viia.

Kas ma pean hinnasildid ise välja trükkima?
Ei pea. RiiSaikelis on hinnasildid ja kinnitamiseks vajalikud vahendid kõik olemas.
Kui soovid aega kokku hoida, siis võid kodus hinnasildid juba ette valmistada, sel juhul broneerime Sulle kindla boksi.
Sildile tuleb peale kirjutada kindlasti boksi number ja hind. Lisada võib ka muud infot, näiteks uus, defektiga, suurus, käsitööna valminud ainueksemplar vms. Hinnasiltide põhjad saad välja printida (küsi meilt faili) ning siis jääb poes ainult siltide kinnitamise töö:)

Kui kaua võtab aega asjade boksi sättimine?
Kui tuled broneeritud ajaks lihtsalt asjadega kohale (ehk ei ole silte eelnevalt valmis kirjutanud), siis varu kohe mõnuga vähemalt 1,5 tundi.

Kas ma pean enda riidepuud kaasa võtma?
Ei pea, kõik on kohapeal olemas.

Kas teil on turvaelemendid olemas?
Jah, on. Täitsa tasuta, pane aga külge, palju ise tahad.

Kas te võtate hinnasildid müüdud toodete küljest ära?
Kassas lööme läbi boksi numbri ja hinna, mistõttu on alati ülevaade, mitu asja on müüdud ning mis on boksi hetkesaldo. Hinnasilte RiiSaikel ei kogu.

Kuidas ma tean, mis mul müüdud on?
1. Soovitame enne asjade müüki toomist need enda jaoks üles pildistada.
2. Võid ka koostada endale müüki toodud toodetest nummerdatud nimekirja. Kirjuta number väikeselt hinnasildile ja kui pärast rendiperioodi müümata asjad ära viid, saad vaadata, kas asjade arv ja kogusumma klapib.

Kas asju võib juurde tuua?
Muidugi, see on isegi soovitatav! Võid rendiperioodi jooksul asju juurde tuua ja ära viia, kuna on väga hea, kui boksis pilt vaheldub. RiiSaikelis on olemas ka sildid "Tõin kaupa juurde", mida saad oma boksile kinnitada, kui oled nänni juurde toonud. Küsi kassast! Need teevad ostlemise lihtsamaks meie püsiklientidele, kes teavad siis ikka uuesti Sinu boksi piiluda;)

Kuidas allahindlusi teha?
Selleks eraldi poodi kohale ei pea tulema, kuna meil on allahindluste sildid olemas. Võta meiega ühendust (telefonitsi, e-kirja teel, instagramis või FBs) ning paneme vajaliku sildi Su boksi peale välja:) RiiSaikelis on olemas sildid -20% kuni -50%, aga üldiselt soovitame teha pigem -50% allahindlusi.
Kui vaja, saad märkida, et ühele või teisele tootele allahindlus ei kehti.

Kui kauaks võiks boksi rentida?
Minimaalselt 2 nädalat, soovituslikult vähemalt 4 nädalat.
Kahe nädalaga saab enam-vähem pildi ette, kuidas Sinu kaup müüb, kuna päevad on erinevad. Kui läheb hästi, siis saad ju pikendada:)

Kuidas ma tean, kuidas müük edeneb?
Küsi IGs, FBs või saada e-kiri info@riisaikel.ee. Saame Sulle öelda, mis on hetkesaldo ja mitu asja müüdud.

Kas pean käima ise oma boksi koristamas?
RiiSaikeli personal hoiab üldisel heakorral igapäevaselt silma peal.
Kui Su boks on aga liiga täis topitud, siis me ei saa garanteerida, et see kogu aeg täiesti korras oleks, sest kui kliendid peavad asjades tuuseldama, siis ikka läheb sassi ning me ei jõua iga hetk seda koristada.

Kuidas oma boksile tähelepanu tõmmata?
Kinnita boksile silte, kus on kirjas, mida Sinu boksist leida võib (suurused, kaubamärgid jmt). See teeb ostlemise lihtsamaks ning tõmbab tähelepanu. Kui Sul on Instagramis konto, siis soovitame teha oma boksist storysid. Märgi ära ka RiiSaikel ja me jagame Su reklaami enda poolt edasi.

Kuidas rendilepingut pikendada?
Selleks ei pea kohale tulema. Palun anna meile lihtsalt paar päeva enne rendilepingu lõppemist oma soovist teada e-kirja teel.

Millal tuleb allesjäänud asjad ära viia? 
Kuupäeval, mis on rendilepingul märgitud lõpukuupäevaks või sellele järgneval päeval. Boksi tühjendama tulemiseks palume samuti kellaaja kokku leppida, et lepingu lõpetamine läheks sujuvalt.

Ma ei jõua õigel ajal asju ära viia, aga lepingut pikendada ei soovi, mis saab? Lisapäeva hind on 5 eurot. Võid pikendada päevade kaupa või siis paluda RiiSaikeli töötajal asjad kokku panna ning hoiustada kuni 3 päeva (tasuline lisateenus).
Kindlasti jõuame kokkuleppele, peaasi, et Sa endast märku annad.

Viisin asjad minema ja midagi on nagu kadunud
Siltideta tooteid ja selliseid, mille omanikku me ei oska enam tuvastada (on näiteks tulnud mõnest teisest boksist välja ja õige omanik on juba rendiperioodi lõpetanud), hoiustame kuni 1 kuu.
Anna oma murest teada ja vaatame koos üle, kas Sinu asjad on hoiuruumis.

Kuidas selle arveldamisega nüüd on?
Müügitulu kantakse 7 tööpäeva jooksul pärast lepingu lõpetamist kliendi kontole. Kui pikendad lepingut, siis on võimalik teha kokkuleppel vahemakseid.