VAJALIK INFO MÜÜJALE

korduma kippuvad küsimused

Soovin boksi rentida, kuidas edasi?
Kui Sa ei ole kunagi RiiSaikelis käinud, siis tule meile esmalt külla, et näha, millist kaubavalikut pakume ja eelistame. 
Hinnakirja leiad siit:  https://www.riisaikel.ee/hinnad
Seejärel kirjuta meile ning lepime boksi rentimiseks konkreetse aja kokku. Siis sukeldu oma kappi, sorteeri asjad ära ning vaata, et need oleksid puhtad ja korralikud 
Kui Sa tood jalanõusid, siis palun tee need eelnevalt puhtaks. Paljusid spordi- ja vabaajajalatseid võib pesumasinas pesta:)
Palun too müüki ainult sellist kraami, et võiksid piltlikult öeldes ise uhkusega oma boksi kõrval seista ja öelda, et jah, need on minu kapist
Riia või Evelin vaatavad Sinuga koos müüki toodava kauba üle ning aitavad nõu ja jõuga.

Pane tähele, et rendime esialgu boksi Sulle kuni 4. nädalaks, aga kui oled usin riiSaikeldaja, kellel jagub kvaliteetset ja lahedat manti, siis saame vastastikusel kokkuleppel Sulle kauemaks boksi rentida.


Kui palju esialgu asju tuua?
Boksi mahub stangele vabalt rippuma kuni 30 eset, üleriiete puhul vähem. Lisaks on boksis riiul kottide/kingade/aksessuaaride/raamatute jmt tarvis. Boksi n-ö katust on lubatud kasutada, eelkõige soovitame sinna asetada suuri kotte või pika säärega saapaid (väiksed asjad jäävad kõrgel märkamatuks). 

Boksi ei tohi liiga täis toppida, sest nii on kliendil neid ebamugav vaadata ja Su hea kraam jääb tähelepanuta. Liiga pungil boks läheb kogu aeg sassi ja me ei jõua seda nii tihti koristada, et tagada järjepidevalt korras üldmulje.

Aga mul on päris palju asju, mida ma siis tegema pean?
Igati positiivne on, kui tood jooksvalt asju juurde ja viid vajadusel ka ära. Boksi üldpilt peakski tihti muutuma, et kliendil oleks alati midagi uut avastada ehk käiks selline hoogne riiSaikeldamine, mitte ei tekiks seisva lao efekti. 

Kas ma pean hinnasildid ise välja trükkima?
Ei pea. RiiSaikelis on hinnasildid ja kinnitamiseks vajalikud vahendid kõik olemas.
Sildile tuleb peale kirjutada kindlasti boksi number ja hind. Lisada võib ka muud infot, näiteks uus, defektiga, suurus, käsitööna valminud ainueksemplar vms. 

Kui kaua võtab aega asjade boksi sättimine?
Varu kohe mõnuga vähemalt 1,5 tundi. RiiSaikeldamine on lõbus:)

Kas ma pean enda riidepuud kaasa võtma?
Ei pea, kõik on kohapeal olemas.

Kas teil on turvaelemendid olemas?
Jah, on. Loomulikult tasuta, pane aga külge, palju ise tahad.  

Kuidas ma tean, mis mul müüdud on?
Hinnasilte RiiSaikel ei kogu ehk müüdud toote küljest ära ei lõika.  Kassas lööme läbi boksi numbri ja hinna, mistõttu on alati ülevaade, mitu asja on müüdud ning mis on boksi hetkesaldo.
Et Sul endal oleks hea ülevaade, mis toodud sai, siis:
1. Soovitame enne asjade müüki toomist need enda jaoks üles pildistada.
2. Võid ka koostada endale müüki toodud toodetest nummerdatud nimekirja. Kirjuta number väikeselt hinnasildile ja kui pärast rendiperioodi müümata asjad ära viid, saad vaadata, kas asjade arv ja kogusumma klapib.

Kuidas ma tean, kuidas müük edeneb?
Kirjuta IGsse, FBsse või info@riisaikel.ee. Saame Sulle öelda, mis on hetkesaldo ja mitu asja müüdud.
Üldiselt hoiame jõudumööda ka ise boksidel pilku peal ning anname märku, kui seis on hõredaks jäänud või kui müük ei edene ja tuleks kaaluda kaubavahetust.

Kuidas allahindlusi teha?
Selleks eraldi poodi kohale ei pea tulema, kuna meil on allahindluste sildid olemas. Kirjuta meile IGsse, FBsse või info@riisaikel.ee ning paneme vajaliku sildi Su boksi peale välja:) RiiSaikelis on olemas sildid -20% kuni -50%, aga üldiselt soovitame teha pigem -50% allahindlusi.
Kui vaja, saad märkida, et ühele või teisele tootele allahindlus ei kehti.
Muidugi võid ka ise kohapeal üksikute toodete hindasid muuta, anname selleks Sulle eraldi sildid. 

Kas pean käima ise oma boksi koristamas?
Hoiame üldisel heakorral igapäevaselt silma peal, aga jällegi tasub meeles pidada, et liiga täis topitud boksi me ei jõua kogu aeg korras hoida.

Kuidas oma boksile tähelepanu tõmmata?
Kinnita boksile silt, kus on kirjas, mida sealt leida võib (suurused, kaubamärgid jmt). See teeb ostlemise lihtsamaks ning tõmbab tähelepanu. Kui Sul on Instagramis konto, siis soovitame teha oma boksist storysid. Tag`i ära RiiSaikel ja me jagame Su reklaami enda poolt edasi.

Kas RiiSaikel müüb minu kaupa ka netis?
Sellega on nii, et valime ise jõudumööda välja tooteid, mida pildistame ja jagame nii FBs vastavas albumis kui IG storys. Klient saab meelepärase asja ära osta ning koju tellida. Saatmiskulud kannab ostja ning ostetud kaupa me enam ümber ei vaheta ega tagasi ei osta.

Kuidas rendilepingut pikendada?
Selleks ei pea kohale tulema. Palun anna meile lihtsalt esimesel võimalusel enne rendilepingu lõppemist oma soovist teada e-kirja, IG või FB teel.

Millal tuleb allesjäänud asjad ära viia? 
Kuupäeval, mis on rendilepingul märgitud lõpukuupäevaks või sellele järgneval päeval. Boksi tühjendama tulemiseks tuleb samuti kellaaeg kokku leppida, et lepingu lõpetamine läheks sujuvalt.
Kui Sa ei jõua õigel päeval asju ära viia, kuid ei soovi ka lepingut pikendada, siis lisapäeva hind on 5 eurot. Võid pikendada päevade kaupa või siis paluda RiiSaikeli töötajal asjad kokku panna ning hoiustada kuni 3 päeva (tasuline lisateenus).
Kindlasti jõuame kokkuleppele, peaasi, et Sa endast märku annad.

Kuidas selle arveldamisega nüüd on? 
Müügitulu kantakse kahe nädala jooksul pärast lepingu lõpetamist kliendi kontole. Kui pikendad lepingut, siis on võimalik teha kokkuleppel vahemakseid.