Tatari 64, hoovimaja 2 korrus ( navigeeri siit )
T-R: 11:00 - 19:00 | L: 12.00 – 17.00 | P: 12.00 – 16.00 | E: suletud
Uncategorized @et

Boksirent, mitte *oksirent

By 02/02/2019aprill 4th, 2019No Comments
KKK Boksirent

“Riia, käesolevaga leian, et meil on aeg oma tööprotsesse optimeerima hakata.”
“Mida tegema? Mine magama, kui sul halb on:D”
“Ei, tõsiselt. Ma olen täna nii mitu korda sama juttu trükkinud, et kirjutasin juba kliendile boksi rentimise asemel noksi rentimine ning boonusena, et me üldjuhul ei saada pakke Ida-Vi*umaale (ehk Ida-Virumaale).Tuleb kirja panna korduma kippuvate küsimuste vastused!”

Mõeldud-tehtud. Enne asjade müüki toomist soovitame tutvuda KKK rubriigiga, siis on pilt kohe selgem, kuidas siin asjad käivad:) Kuna RiiSaikel ei ole päris tavaline iseteenindav kirbuturg, siis jälgi kindlasti meie ettevõtmisi FB, IG ning koduka vahendusel. Meil toimuvad igakuiselt üritused. Jaanuaris näiteks korraldasime lastele robootika töötoa, kusjuures idee ei olnud pätsatud T1Mallilt, vaid selle pakkus välja üks särasilmne boksi rentnik, kes ka ise üritust läbi viis.
Selline kaasa rääkimine on väga teretulnud, sest ruumi meil jagub ning ise me niikuinii enam üritustele minna ei jõua. Ostuööd said ka tegelikult alguse asjaolust, et me ei märganud normaalsel ajal koju minna ja ei viitsinud üksi RiiSaikelis hängida.
Riia ütles kunagi, et ega  selleks oma ettevõtet asutata, et tööl käia. Ta vist pidas silmas, et lõime kirbuka, et seal elada:D “Mina põhimõtteliselt tööd koju kaasa ei võta, mina võtan kodu tööle kaasa,” teatas Riia, kui ta ähkides suure külmkapi RiiSaikeli tagaruumi lohistas. No selge. Et ise mitte halvem olla, vajusin järgmisel päeval diivaniga kohale. Kui me oma elupaikadest asju ära tassisime, ei saa keegi aru, kas viime neid müüki või kolime.

Mäletan, et pool aastat tagasi küsiti peamiselt, kuidas meid Tatari 64 aadressilt leida, aga nüüd on kõigil selge, et liftiga neljandale ja siis trepist teisele korrusele. Pole see tegelikult keeruline midagi, kaubanduskeskuses otsid mõnda kauplust palju kauem taga ja et teele jäävad mitmed teised poed, on pärale jõudes taskud pooltühjad, mitte pooltäis. RiiSaikeli puhul seda ohtu ei ole ja marssides läbi RIME kinnisvara hoone, on kohale jõudes ka papud kenasti puhtaks trambitud, nagu tuleksidki heale tuttavale külla.