Teeks õige bizneksi

Riia ja Evelin?
Ega me Riiaga otseselt sõbrannad polnudki, aga kohtudes sai vahel räägitud, et peaks oma riideäri püsti panema. Rohkem suusoojaks aetud jutt, nagu tänaval kohtuvad tuttavad teineteisele lubavad, et jaa, võtame varsti kindlasti ühendust, blablablaa.

Riia juba tundis seda maailma, kuna oli kunagi oma pisikest kirbukat pidanud. Mina (Evelin) olin lihtsalt riigiametnik, kes unistas oma asja ajamisest põhimõttel, et ära ütle mulle, mida ma tegema pean, siis ma ei ütle sulle, kuhu sa minema pead:)

RiiSaikel?
Üllataval kombel klappis meie ettekujutus ideaalsest iseteenindavast kirbuturust koheselt. See peab olema avar, klientidele võimalikult individuaalset lähenemist pakkuv stiilne koht. Jah, tähetargad lubasid  Kaladele (mõlema tähtkuju), et 2018. tuleb üks eriti äge aasta, kuid ei täpsustanud, et meie ümber nii palju toredaid ja omanäolisi inimesi koondub.
RiiSaikelist on saanud mõnusa sünergiaga pood, kus anname endast parima, et lisaks shoppamisele saaksite end pisut ümbritsevast välja lülitada ja jõudu koguda, et oma unistusi täide viia;)

Alati teie
RiiSaikeli tšikid

Järgmine
Ööl vastu ostuööd

Vastused puuduvad

Email again: