START: RiiSaikeli CHALLENGE!


Ei ole vaja raamidest välja mõelda,
vaid mõista, et raame polegi 

Kas Sinu jaoks on riietumisel väljakutseks, kui vahetad musta kampsuni tumesinise vastu  ja kiljud, et oimaigaad, täna on "lähme hulluks" päev või oled sellist tüüpi, kes kannab esmaspäeval halli jakki, aga teisipäeval ilmub silmagi pilgutamata tööandja ette dresside ja tikk-kontsadega?
Hakkan kahtlustama, et Riia on võtnud väljakutseks leida RiiSaikelist oma garderoobi igat tooni musta. Kuna RiiSaikel on nagu suur kapp, on tavaline, et Riia tuleb klaasistunud pilguga ja pistab järjekordselt midagi musta mulle nina ette, küsides "see on kergelt helehalli alatooniga must, onju? Sellist mul veel ei ole? Tumehalli alatooniga on olemas."Kiidan noogutades takka, et ta ei hakkaks juttu sisse tooma veel keerulisemaid värve, nagu kroomhallmust ja laibasinakasmust
Minu RiiSaikeli Challenge toimus asjaolude kokkulangemise tõttu juba maikuus, mil pidasime oma kirbukas lõpukleitide laata.
Olin sissejuhatuseks kohe hommikul haledalt näoga asfalti kündnud, nii et veri tuiskas ja riided lõhki.  Et ennetada klientide vihjeid EMOsse pöördumise hädavajalikkuse kohta, leidsin RiiSaikelisse jõudes endale ette neoonroheliste raamidega päikeseprillid.
Uued riided oli ka vaja sebida ning õnneks oli meile laadale stilistiks tulnud Elektra, kes sai asuda kohe olukorda lahendama. Istusin poolpaljalt RiiSaikeli tagaruumis ja ootasin, mida head-paremat ta müüki toodud riiete seast välja valib. Paistes silmadega ei seletanud ma esialgu ära, et ta läheneb jumpsuitiga. See ühes tükis riideese assotseerus mulle tollal beebide tudukostüümiga. Aga ma ei hakanud vastu kobisema, kuna mul oli juhe nii koos, et oleksin võinud ka sukapüksid endale pähe ajada, otsad kardinapuu külge siduda ja vaikselt edasi-tagasi liikudes trolli mängida. No ja pealegi on mulle Elektra maitse alati  sümpatiseerinud, seega miks mitte vähemalt proovida?Sel päeval toimus mul vist ajukeemias mingi muudatus, igatahes vahetasin pärast lõpukleitide laata järk-järgult välja kogu oma garderoobi, millesse kuulub täna muuhulgas ca 4 jumpsuiti.
Moemaailmas on aga jumpsuit figureerinud juba kahe maailmasõja vahelisel ajal, mil Coco Chaneli rivaal, ekstravagantne itaalia moedisainer Elsa Schiaparelli vahtis taevasse ja sai langevarjurite kostüümidest inspiratsiooni. Edaspidi ajasid endale jumpsuite selga nii Katharine Hepburn kui see joonistatud tšikk, kes II maailmasõja plakatil musklit näitab ja “You can do it!” kuulutab, tema elavad suguõed ning paljud teised...mina ka:D.

Pane nüüd tähele: veebruaris toimub RiiSaikeli Challenge, mille osalemistingimused leiad meie FB ja IG lehelt.

Võitjatele valitakse stilisti abiga kingituseks igapäevane ja pidulik komplekt. Meik ja pildid tehakse takkaotsa. 
Lenda kohale, you can do it;)Eelmine
Boksirent, mitte *oksirent
Järgmine
`90ndate TEST

Vastused puuduvad

Email again: