RS uus elu ja saaremaa onupoja vägiteod

Kui Riia mulle juuli alguses piduliku häälega teatas, et ta Saaremaa onupoeg Mairo on punnis tööriistakastiga mandrile jõudnud, oli kohe selge, et läheb kõvaks paugutamiseks ja RiiSaikel on samahästi kui juba ümber kolitud. 

RiiSaikeli boksid on nagu onupoja lapsukesed - tema need ehitas ja teab täpselt, kuidas boksid siva lahti ja mõnisada meetrit eemal uuesti kokku klopsida.
Kõik edasine on ajalugu.
Riia koju seadsime sisse staabi, kus leidus alati jahtunud toitu, varavalges kohvi kõrvale värsket pizzat  ning sai salaja minutiks jalad seinale visata.
Juuli esimesed kolm nädalat möödus Bermuda kolmnurgas: vana RiiSaikel, uus RiiSaikel ja staap.
Otsustasime iga hinnaga vana poodi kolimise vältel lahti hoida, mis tähendas 12 kuni 18 tunniseid tööpäevi. 
Oli täiesti tavaline, et kell 23.30 genereeris Riin veel ulmelisi Exceli tabeleid, et bokside kolimist ja igapäevast asjaajamist kontrolli alla saada ning uksele koputas sõbranna Krista, kes teatas, et tema kavatseb nüüd bokse värvima hakata ja kui me tahame magama minna, on see meie isiklik probleem. Riia pillas suurest tänutundest endale peitli jalga, millest tingitud verejooksu sulges onupoeg macgyveri teibiga. Mina aga jalutasin õndsa näoga vastu riiuli nukra, lõin endal peaaegu silma välja, sõitsin siis koju ning jäin kogemata vanni magama. Järgmisel päeval oli muuhulgas Laura Nestoriga kokku lepitud photoshoot, et avaürituse promopilte teha. Õnneks oli RiiSaikeli perega liitunud vahepeal Kairit Tuhkanen, kes ei näinud mingit probleemi mitu päeva järjest esimese bussiga Pärnust Tallinnasse ja viimasega tagasi sõita.
Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga samal ajal, kui Kairit meid IDUNi toodetega natukesegi kaubanduslikumaks mätsis, tõstsime veel mõne boksi sisu ümber, sest Mairol olid kõik uude RiiSaikelisse veetud boksid juba püsti ja selline hoog taga, et ähvardas hakata neid motoorsest rahutusest uuesti lahti lammutama, kui me kohe lisamaterjali kaasa ei anna.
Pildid tehtud, laenasime Riia ja Kairitiga Utsa käest Soundhouse´i kaubiku, lendasime blondi tuulispasana  jäätmejaama hoovi ning hakkasime palavikulise kiirusega osb plaate ning muud pahna konteineritesse loopima. Jäätmejaama onud pidid konkreetselt südari saama ja küsisid, kas Eestis on lõplikult matriarhaatlik ühiskonnavorm tekkinud.

No ja viimaks saabus kätte uue RiiSaikeli avapidu. Veel eelmisel õhtul valitses korralik bardakk ja meie inglist tüürimees Anni pakkus murelikult, et kui me ikka hommikuks valmis ei jõua, võime talle kindlasti kell 6 helistada ja appi kutsuda.

Tegelikult on see imeline, kui palju inimesi oli valmis nõu ja jõuga RiiSaikelile uut hingamist andma ning meie tegemistele üldse kaasa elasid.
Avaüritusel tundsime DJ Rii muusika taustal kogu hingest, et ajame õiget asja. Kohal olid paljud uued ja vanad RiiSaikeli kliendid, lisaks meie muusale Liisa Leetmale Laura Prits, Heidy Purga, Hugo Martin Maasikas ja mitmed säravad instastaarid, kellele oleme südamest tänulikud, et nad enda stiiliga meie poele oma näo on andnud. Samuti Jaan Kruusma 7Blaze Socialist, tänu kellele omakorda meie üldse nägu julgesime näitama hakata:D
Kogu avaürituse melu püüdis pilti muhe Kalev Lilleorg isiklikult. 
Sisse sai seatud ja Kairit Tuhkanen hakkab nüüd Tatari 64 väravamajas aina tihedamini figureerima. Vahepeal saate aga tema tegemistest lugeda SIIT.
RiiSaikelis on nii palju elu, et ristisimegi uuenenud RiiSaikeli ümber elustiilipoeks. Lubame, et stiili ja elu saate siit veel küllaga!!!Eelmine
Coldfoxblog riiSaikeldas ja muljetas
Järgmine
Magava hobuse suhu kärbes ei lenda

Vastused puuduvad

Email again: