RiiSaikel kirbukas RiiStardib

Nonii, on õige aeg koos koduse suurpuhastusega oma ajus kõvaketta restart teha. Mida sealt välja tahad visata, tead kindlasti ise, aga muuhulgas soovitame unustada ära praegune RiiSaikeli "liftiga neljandale, trepist teisele" teejuhatus. Mitte silmapilkselt, aga nii juulikuuks.
Asi selles, et meie kirbuturg kolib peagi uutesse ruumidesse, mis asuvad kohe praeguse majalahmaka juures kahekordses n-ö väravamajas (hellitavalt öeldes - aiamajakeses) Rimi kõrval.
Seame end sisse II korrusele, kus enne oli põgenemistuba, aadress jääb samaks - Tatari 64. Seega, kes on Waze-rakenduses Riisaikeli aadressi oma teise kodu nime alla salvestanud, ei pea suurt midagi ümber näppima.
Uude poodi jõuab otse välistrepist ja seinal saab olema nii suur Riisaikeli plagu, et kui maju ees poleks, näeks seda hea ilmaga Kesk-Eestisse. Nüüd ei saa enam keegi öelda, et teaks kedagi, kes teab kedagi, kes ei tea, kus Riisaikel asub.
Ukse ees on väliterrass, kus suvel tšillida ja lögasel sügisel libiseda ning muruplats üksiku pirnipuuga. Kui tahad, pane puu alla kartulid maha, linnavõimud seal vist trahvi ei tee:D
Ruumides endis hakkab olema päris tugev stiilikonsentratsioon ühel ruutmeetril - kokku 100 boksi ainult hoolikalt valitud kaubaga.
Ühesõnaga paneme hullu edasi ning rohkemgi. Ja ikka koos Sinuga, armas klient!
Kusjuures hea, et me ei hakanud eelmisel suvel praeguseid aknaid kiletama, poleks nagu pointi olnud või mis:D Vahel ikka peab paika mõte, et kui tunned soovi midagi tegema hakata, siis istu maha ja kratsi ennast, kuni tunne üle läheb. Isegi Riia on sunnitud siinkohal minuga nõustuma, ehkki ta on kolimisest juba nii pöördes, et kärsahaisu tõuseb. Üleeile läksin RiiSaikelisse ja kuulsin, kuidas kõlaritest üürgab 90ndate superhitt "Sellest saab meie suvi" (Code One), Riia tantsis keset saali ja röökis mulle "Evelin, sellest saab RiiSaikeli suvi!!!!"
Aamen.

Eelmine
RiiSaikeli F-aktid
Järgmine
Kes ostuÖÖl käinud, see riiSaikeldamist näinud

Vastused puuduvad

Email again: