Magava hobuse suhu kärbes ei lenda

Nii on. Uues RiiSaikelis tuleb boksi rentimiseks visiidiaeg kokku leppida ja poodi jõudes Doktori Kabinetti vastuvõtule marssida, kus viskame toodud mandi seisundile pilgu peale ja suuname patsiendi edasi sobivasse stiiliPalatisse või koridori. Riia kontrollifriiklus (mitte et mul oleks madalamad standardid, aga Riia on ikka hullem) on nüüd erilised tuurid üles võtnud ning piltlikult öeldes peab toodav kraam olema selline, et võiksid ise uhkusega oma boksi kõrval seista ja öelda, et jaa, need on tõesti minu kapist valitud parimad stiiliampsud, mis teevad au nii mulle kui järgmisele omanikule.
„Sina ei pea mitte meile jama müüki tooma, sest kas sina tahaksid ligimese kaltse kanda?” , kuulsin kord kabineti ukse tagant Riia kõrgendatud häält. Piiblit loeb või, käis mul hetkeks peast läbi, aga ekskae, harjutas, kuidas käituda, kui keegi ilmub kohale „kadunukese asjadega, mis seitse aastat keldris seisnud".

Igakuiseid eriürirusi ja üllatusi korraldame ka edasi.
19.10 toimub RiiSaikel eluStiilipoes kingaHullus, mis tähendab, et ootame müüki Sinu uueväärseid kingi-saapaid. Brändikad peaksid olema ning kas aegumatu klassika või vähe uuemad mudelid.
Mina toon kingaHullusele müüki Bambi kõrvadega kingad, mille ostsin RiiSaikelist lihtsalt seetõttu, et need on NII NUNNUD! Ilmselt oleks need mulle kunagi jalga ka läinud, aga et olen peaaegu non-stop viimased 20 aastat kontsadega ringi lasknud, siis on jalalaba nagu labidas ja neid kingi sain kanda max 15 järjest, siis hakkasid endale valust hirvekõrvad kasvama. Samas ei oleks mul vastasel juhul kingaHullusele midagi müüki paisata, sest mul on imeline oskus jalanõusid kiiresti kossideks kanda. Tead seda vana Mentose reklaami, kus üks tšikk murrab kontsa ära, viskab siis kommi suhu, tirib siis teise kontsa ka alt ära ja läheb hõljuval kõnnakul edasi? Ma olen kaks korda sama asja teinud, lihtsalt natuke kohmakamalt, kuna mul pole kommi käepäerast olnud. Pärast kontsade eemaldamist tekib selline kiiktooli efekt talla alla, et edasi lähed topelt kiirusega ja pisut totaka, kuid otsusekindla sammuga.

Pärast kingaHullust tuleks tegelikult kotiNarruse üritus välja kuulutada. Tädi Kairit (Tuhkanen) näitaks kindlasti eeskuju, tal on kottidest omad teooriad. Ühel päeval ilmus Tatari tänavale eriti oversize kotiga ja teatas siis asjalikult, et kott peabki suur olema, et kõik vajalik ettenägematuteks olukordadeks kaasa võtta. Äkki hakkab rahet sadama või keegi kutsub soojale maale reisile või midagi. Kui pisikese kotiga välja tulla, tekib küsimus, kas olen elule juba lootuse kaotanud, et nagu ei arvagi, et sel päeval midagi erilist juhtuda võiks, lihtsalt tööle ja koju, eksole.

Jah, nagu lubatud, RiiSaikelis elu käib ja seisvat ladu me poes ka tekkida ei luba, sest RiiSaikeldamine peab olema fun ja tulus kõigile. 
Tule-tule riiSaikeldama! Muide, meiega on tänaseks liitunud ka Ženja Fokin. Mis nii elul viga:)Eelmine
 RS uus elu ja saaremaa onupoja vägiteod
Järgmine
Feilidest ja soovide täitumistest

Vastused puuduvad

Email again: