Kuidas Artjom RiiSaikelis akutrelliga vehkis

Oled tähele pannud, et RiiSaikelis ei ole seinakella? Leti kohal, kus see loogiliselt võttes rippuda võiks, on meil hoopis päikese pilt ning sinna juurde teatame tähtsa näoga, et RiiSaikelis paistab alati päike.

Juhtusin kuulma, kuidas üks klient ütles kellelegi telefoni, et hilineb kohtumisele, kuna tal läks, nagu ikka, RiiSaikelis lappama. Vot see on õige riiSaikeldaja, mõtlesin ma heldinult ning tõdesin nädala jooksul, et selliseid on palju. Ühel läks nii lappama, et meie kirbukast olekski saanud sõna otseses mõttes iseteenindav kirbuturg. Ma pole veel harjunud, et meil on uus proovikabiin ja veel vähem, et keegi seal 45 minutit pärast ametlikku sulgemisaega olla võiks, nii et oleksin selle armsa naise äärepealt ööseks Tatari 64 II korrusele lukustanud.

Uue proovikabiini saamislugu oli selline, et ma kurtsin Riiale, et vahepeal on kabiinide taga selline saba, et hakkan juba järjekorras seisjatele võikusid vorpima. Riia ei vastanud midagi, aga helistas järgmisel päeval kell 7 ning teatas, et Artjom tuleb uut riietusruumi püsti panema ja mina jätku oma hommikused romantilised kohtumised kus see ja teine ning lennaku kardinaid otsima. Oppa. Endise riigiametnikuna ei saa ma vahel ikka aru, et RiiSaikeli lühend "RS" ei tähenda riigisaladust ja meil ei ole nii, et kõigepealt mõtleme, kooskõlastame, teeme parandusettepanekuid ja siis alles teostame. RiiSaikelis toimuvad asjad kiiresti. Uus proovikabiin sai nii suur, et sinna võib pool suguvõsa kämpima minna ja ise võikud kaasa võtta.

Kuna Artjom nii ehk naa akutrelliga ringi vehkis, siis mugandasime ka mõned boksid kodutarvete jaoks. Sel nädalal tuli meile boksi rentima paar klienti, kes on lausa kolmandat korda RiiSaikelis müümas ning mõtlesime, et äkki neil saavad juba riided otsa ja tahavad midagi muud ära ärida - kodusisutustarbeid näiteks.

Vaata kodus sellise pilguga ringi, et mida head meile müüki võiks panna, sest  võimalused aina kasvavad! Mehe akutrelli võite ka RiiSaikelisse tuua, kui ta seda kodus niikuinii ei kasuta.Eelmine
Kirbukate võlumets
Järgmine
Boksirent, mitte *oksirent

Vastused puuduvad

Email again: