Kirbukate võlumets

Teate, ma hakkasin ühel päeval mõtlema, et Tallinna kirbukad on nagu muinasjutumets, kus võid igal sammul midagi põnevat leida: ulmeliselt soodsa hinnaga uueväärseid firmakaid, samas ka totaalset jama, mida isegi terminid uuskasutus ja taaskasutus söödavamaks ei
muuda.

Ennemuistsel ajal, kui Tatari 64 Riisaikel kirbukat veel polnud, käisime ka meie Riiaga bokse rentimas.
Riia oli nagu tänapäeva Punamütsike: toppis seitse asja kohvrisse ja sammus enesekindlalt iseteenindava kirbuturu poole. Hundile ehk mehele oma tegevusest aru ei andnud ning ise ka lolle küsimusi ei esitanud, vaid tegi sarkastilise märkuse ebasobiva kampsunivaliku kohta.
Riia teenis muidugi hästi, sest ta teadis täpselt, kuidas toimida: boksi täis ei toppinud, vahetas regulaarselt kaupa ja tegi selliseid soodukaid, et jahimees oleks neid nähes kogemata iseennast maha lasknud.
Mina olin rohkem Tuhkatriinu-tüüpi: ilmusin poodi viimasel hetkel enne sulgemist, viskasin asjad müüki ning ostsin, pea laiali otsas, sama palju asemele. Tõld mul kõrvitsaks ei muutunud, küll aga lajatas MUPO parkimistrahviga. Müügitulu natuke sain, aga ei mäleta, kas kõike kokku arvestades jäin plussi või nulli. Ega se mind väga huvitanudki.
Meilt on korduvalt küsitud, palju RiiSaikelis teenida saab. Aus vastus on, et täiesti seinast-seina. Mõtle läbi, mida tood, aga ära üle mõtle. Mitmeid kliente on üllatanud, et asjad, mille puhul nad eeldasid, et need kohe ära ostetakse, jäävad alles, samas teised, mis nagu kohatäiteks sai üles riputatud, on müüdud.
RiiSaikelisse satub erineva stiiliga muinasjututegelasi (sh nõid Nastja) ja valik on nii äge, et ka Põhja Konn saaks endale midagi selga.

PS  Ole tark Punamütsike või Tuhkatriinu ning kasuta ära RiiSaikeli jaanuarikuist sooduspakkumist: 4 nädalat 30€ eest;)

Eelmine
Mis juhtub kruiisilaeval, JÄÄB kruiisilaevale
Järgmine
Kuidas Artjom RiiSaikelis akutrelliga vehkis

Vastused puuduvad

Email again: