Kes ostuÖÖl käinud, see riiSaikeldamist näinud

Neljapäeval, 20.06 toimub erakorraline Riisaikeli ostuÖÖ, kus Sa peaksid kindlasti kohal olema, et saaksid omal nahal tunda kõige ehedamat riiSaikeldamist. Just riiSaikeldamist, mitte kaltsukas või kirbukas käimist. Kui ma väike olin, ütles ema, et ropendades tulevad keele peale villid. Ma tõesti usun, et eesti keeles tuleks võtta, guugeldamisele analoogselt, kasutusele termin "riiSaikeldamine", et pool Eestit keelevillidega ringi ei käiks. Nii ehk naa oleme jube kinnised, pärast ei saa enam üldse sõna suust, ega p...ru peest.

RiiSaikeldamine on stiilne taaskasutamine, mida tehes tunned end nõnda aukartustäratavalt ägedalt, et hakkad iseennast teietama. RiiSaikelis on Sinu jaoks kõik ette-taha ära korraldatud: keegi on teinud tuhandetest poodidest eelvaliku ning maksnud Sinu asemel täishinna. Sul jääb vaid kohale ilmuda, parimad palad koju viia ning kinnitada endale, et oled trendikalt öko-möko ning ei jäta oma aega ja raha väga naljalt tavapoodidesse.
OstuÖÖl ei ole kiiret kellelgi ning mullijook on nagu Nuitsamehe sarved, mis aina tagasi kasvavad. Meile on täiesti OK, kui tahad jätta oma ostud RiiSaikelisse, et neile mõnel teisel helgel päeval järgi tulla, sest teame, et punase kilekotiga peole edasi minna on suht nõme. Pealegi on asjadel vahel komme taksost mitte kaasa tulla - RiiSaikeli naised on oma eluaja jooksul kindlasti väikese poe jagu kindaid ja mütse taksodesse unustanud.
Unustamine on teinekord päris lahe. Kairit Tuhkanen unustas end eelmisel ostuÖÖl RiiSaikelisse ostlema ja kuna papp sai otsa, siis tuleb juba teisele ostukale Iduni meigitooteid tutvustama, et end RiiSaikelist välja lunastada. Nutti Kairitil jagub ja nii sättis ta endale ka sisse oma boksi (nr 90), kus müüb maha täpselt sama palju, kui asemele ostab. Win-win ja kapis ruumi küll:)

Nii ongi! Siit ei pääse minema! Riia on ristinud RiiSaikeli oma get-away-zone`ks ja Riin marsib tihtipeale 2 tundi enne enda vahetuse algust poodi, öeldes, et ta eile juba jäi töölt koju minekuga hiljaks ning ei saa lubada, et ka tööle hilineb.
Kuigi käin aeg-ajalt maal muru nuusutamas, olen valmis kasvõi mullaste varbavahedega tööle kihutama, ja Tatari 64 kirbukas võiks nagu eluStiili traumapunkt 24/7 avatud olla.
Siiski on 20.06 toimuv ostuÖÖ erakorraline ja erakordne, olles viimane nendes ruumides. Uues kohas uued riiSaikeldamised;)Eelmine
RiiSaikel kirbukas RiiStardib
Järgmine
Coldfoxblog riiSaikeldas ja muljetas

Vastused puuduvad

Email again: