Jõuluvanast ja nahkkinnastest


Tarbi-ennast-haigeks-kuu koputab juba uksele, aga Sa ei pea üldse muretsema, sest RiiSaikel võtab aja maha alles 22.12 ja on suletud kuni 2.01.2019. Enne seda jõuad meie juurest hankida kõik vajaliku jõulupeoks, ootamatuks lumetormiks või seenele minekuks.

Juhin siinkohal tähelepanu ka olulistele detailidele, nagu näiteks villased käpikud.
Ma usuks tõenäoliselt siiani jõuluvana, kui onu Meelisel oleks jagunud natuke rohkem stiilitunnetust. Ei mäleta, kui vana siis olin, aga päris eelmisel aastal see ei juhtunud. Plämmisin jõuluvanale kogu oma klaveripalade paremiku ette ja üldse kulges õhtu igati ootuspäraselt...kuni hetkeni, mil taat hakkas lahkuma. Olin nimelt kindlal veendumusel, et jõuluvana outfiti juurde kuuluvad maavillasest lõngast kootud käpikud. Kujuta siis ette, milline pläkk see oli,  kui oma pisikest kätt jõuluvana pihku libistades avastasin, et tal on käes hoopis mustad nahkkindad! Klaasideta prillid ja plastikust nina ei äratanud minus mingit kahtlust, aga just nahkkindad viisid mõttele, et juhatan uksest välja tavalisest pisut nutikamat murdvarast.

Jah, detailid ja rahu on olulised. Stress on nõme. Väldi neurootilisi kaubanduskeskuseid ja tule parem RiiSaikelisse:) Sõbrale saad osta meie kinkekaardi, mille eest on võimalik nii shopata kui boksi rentida. 
Ahjaa, kui juhtud nahkkinnastes jõuluvana nägema, saada temagi RiiSaikelist läbi - midagi stiilipuhtamat ikka asemele leiame.

E.

Eelmine
Bändisärkidest
Järgmine
Instagram, visiitkaardid ja Riia närvid

1 vastus

Email again:
:) 29. november 2018
See oli hea lugemine! Sai kõhutäie naerda. E., vaata, et sa kirjutamist jätkad, sul on annet ja maailm on liiga tõsine.