Instagram, visiitkaardid ja Riia närvid

Ilmselt tulen ülehomme rullis silmaga tööle, sest Riia annab mulle peksa, kui ta järgmist ülestunnistust loeb.
Käisime nimelt laupäeval RiiSaikeli letiga Raadio2 bändisärgilaadal, aga Riia ei tea, et hommikul oli veel seis selline, et visiitkaarte, mida laadal jagada, polnud ma veel tellinudki, stanged olid ostmata ja pooled bändisärgid mööda ilma laiali. Riia on jube täpne, ta ei kannata sellist asja :D
Õnneks sai kõik korda, isegi visiitkaardid olid õigeks ajaks olemas. RiiSaikel jõudis poolteist tundi enne laata täies varustuses kohale, nii et saime ka terve hunniku insta story’sid treida.
Enne RiiSaikeli avamist (7 kuud tagasi) teadis Riia ähmaselt, mis on Instagram ja mina olin kuulnud sõnapaari "insta story". Kõik. Ilmselt olime ka ühed viimased nutitelefoni omanikud, kes polnud veel kordagi selfisid teinud. Sellega oli nii, et ühel päeval, kui me poes valjude sajatuste saatel plastmassist mannekeeni riidesse üritasime ajada, astus sisse klient, kes nägi me pusimist ja ütles prohvetlikud sõnad: "Tüdrukud! Mida te teete? See ei müü ju... selfisid on vaja teha!" Neelatasime paar korda ja hakkasime pihta. Õnneks tuli välja, et Riial on hea pikk selfi-tegemise käsi ja nüüd seisavadki kolm plastikust mannekeeni meil RiiSaikelis kasutuna jalus. Ostke ära! 
Selfisid ning Instagrami story’sid oma boksist või lemmikostudest tehke ka. Hästi palju. RiiSaikel jagab neid omakorda edasi ja ongi reklaam nii teile kui meile.
Järgmise bändisärgilaada võime juba täiesti online-ülekandena teha. Tühja need visiitkaardid! :DEelmine
Jõuluvanast ja nahkkinnastest
Järgmine
Mis juhtub kruiisilaeval, JÄÄB kruiisilaevale

Vastused puuduvad

Email again: