Feilidest ja soovide täitumistest


Heihopsti! Nii nunnu, et RiiSaikeli blogi lahti klikkisid. Tead, ma pidasin kunagi päevikut ja oleksin tollal valeidentiteedi võtnud, kui see kellegi näppu oleks sattunud. Tegelikult oli päevikuid  terve hunnik, kuna mul oli kombeks dokumenteerida maniakaalse täpsusega üles kõik päeva jooksul juhtunu alates sellest, mitu matsi tegelikult Ford Scorpiosse sisse sai topitud kuni selleni, mitmendal minutil ma „Titanicut” vaadates lahinal nutma puhkesin. Päevikud olid sedavõrd osavalt peidetud, et kui päkapikkudel piilumisest nii piinlik ei oleks hakanud ja nad minu juures edasi oleksid käinud, poleks ka nemad kirjateoseid üles leidnud. Nagu elus ikka, kipuvad soovid mingi imeliku nihkega täide minema ning kokkuvõttes ei lugenud minu päevikuid ei keegi võõras ega lõpuks ka mina ise mitte. Mul oli ka jube piinlik:D Siis ma ju veel ei teadnud, et feilida ja mitte hullult lahe olla on tegelikult väga OK.

Riia tegi RiiSaikeli elustiilipoodi luues  ettepaneku, et ajame lihtsalt ehedalt ja hingega oma joru, küll siis ka õiged inimesed meie Tatari tänava uksest sisse komistavad. Nii ongi läinud. RiiSaikeldajatega liitus nüüd ka koolitaja Kati Suun, kes on veendunud, et paljude haiguste põhjus on enda surumine teiste inimeste normaalsusesse.

19.12 kell 11.00-20.00 toimub RiiSaikelis hulluPäev, kus Sul avaneb võimalus teha hingele pai Kati Suuni uue raamatuga „Ma ei ole hullult lahe”, milles ta kirjutab julgelt oma feilide rääkimisest ja annab nõu, kuidas elusamat elu elada. Pane tähele, et tegemist on defka värgiga – 500st eksemplarist pooled on juba enne ilmumist välja müüdud ja füüsilisel kujul hakkabki raamatut ainult RiiSaikeli elustiilipoest saama.
HulluPäeval on kohal ka autor ise, "muusikalist teraapiat" pakub DJ Girti Suun ja üllatusi jagub tervesse päeva. Lase kindlasti perearstil endale riiSaikeldamine välja kirjutada, sest meie juures on eriti zen. Teadupärast on ju detsembrikuu nagu:
1) koolidisko lõpp, kus hakatakse kojumineku märguandeks tulesid vilgutama ning pubekad teevad esimese ja viimase katse viia tantsima see koolikaaslane, keda juba õhtu alguses oleks tahtnud sebida;
2) kell 5:30 ööklubi ees, kus pidu on läbi ning toimub kiire ja suvaline jagunemine põhimõttel „võta, mis võtta annab”, sest selgub, et oled terve õhtu valet rauda tagunud.
Lähene, kuidas tahad, mingiks rapsimiseks läheb aasta lõpus enivei: kellel vaja koolitusrahad laiaks lüüa, kellel tervele sugulaste armaadale oma armastuse märgiks trussikuid ja sokke kokku osta.

RiiSaikeli doktorid soovitavad: rahune maha, ära end miinustesse ostle, firmapeol lollusi korrada ning jõulupraadidega üle nuuma. Uuel aastal tuleb ju endaga edasi elada - sellest pole pääsu. Et Su elu omalt poolt lihtsustada, saad valitud stiiliampse soetada ka Riisaikeli IGst ja FBst.
Telli igast asendist, aga pane kindlasti telefon käest, kui laps Sinuga rääkima tuleb, tal võib olla öelda midagi olulist päkapikkude kohta;)

Eelmine
Magava hobuse suhu kärbes ei lenda

Vastused puuduvad

Email again: