Coldfoxblog riiSaikeldas ja muljetas

Seekordne postitus on kirjutatud hoopis meie uue kliendi Anna Leena poolt. 
Mõnusat lugemist ja äratundmisrõõmu!

Piltidel Coldfoxblogi esimesed (kuid mitte viimased) leiud RiiSaikelist.

                    

Alustuseks oleks viisakas teha väikene tutvustus. Mina olen Anna Leena, kuid see pole mu ainus nimi. Minu teine nimi on Coldfoxblog ja asupaigaks samanimeline blogi. Veel leiab mind sellenimelisest Facebookist ja Instagramist. Peale blogimise õpin psühholoogiat ja hetkel proovin arvatavasti kuskil riideid. Mul on nende taaskasutud rõivastega tekkinud väike teema. Olen teise ringi riideid ostnud pea 2 aastat ja mu blogi sisu keskendub suurelt osalt sellele.

Kui päris aus olla, siis tegelikult on taaskasutus olnud minu jaoks nö kahe otsaga mõõk. Leian teise ringi poest alati lahedaid riideid ja väga hea hinna eest. Samuti meeldib mulle, et see valik on keskkonnasõbralik. Teisalt oli pikalt olukord, kui keegi küsis, kust teatud rõiva saanud olen ja vastata, et sain kaltsukast oli veider. Blogi pidades olen mõistnud, et tegelikult tegi selle veidraks minu mõtlemine ja on küllalt inimesi, kes on selle võlust teadlikud. Siiski on siiani olnud taaskasutusest ostmine midagi, mida teen pigem üksinda.
Kui esmakordselt nägin, et RiiSaikel korraldab OstuÖÖd, oli mul tohutult hea meel. Põhiliselt sellepärast, et teise ringi poodidest ostmine on nüüd sündmus. Täpselt samamoodi nagu suuremad poed korraldavad muusika ja meelelahutusega õhtuid, saab nüüd seda nautida taaskasutuses. Hea meel oli mul ka selle üle, et nii mõnigi sõbranna oli ööshoppingust huvitatud ja nüüd see ei olnud enam tähtpäev minu, vaid meie kõigi jaoks. Meie neljapäevane õhtu sai alguse ilusa õhtusöögiga. Sealjuures ei saa mainimata jätta head vestlust ja veel paremaid nalju, sest polnud üksteist kaua näinud. Kõhud täis, suundusime OstuÖÖle. Poes ootas meid ees tohutult palju ilusaid riideid. Käisime kõik vähemalt kaks korda proovimas, sest korvid kuhjusid kiiresti täis. 

Piirdusin seekord kolme asjaga, aga nii mõnigi ese jäi kripeldama. Proovisin paksu raamiga päikeseprille, mida nüüd unes näen, sest mõtlesin, et neid seekord ei võta. Tuleb tagasi minna! Mul on tohutult hea meel, et sõbrannadega sammud sinna seadsime ja oma neljapäeva õhtu(öö) riideid proovides veetsime. RiiSaikel paneb taaskasutust vaatama täiesti uue nurga alt.
Tänasest peaks sõnaraamatus riiSaikeldamise definitsiooni all olema selgitus - elustiil, mis hõlmab sõbrannasid, ilusaid riideid, head tuju ja valjul häälel naermist.
Suur, suur tänu RiiSaikeli töökale tiimile, kes õhtu meeldejäävaks tegid.

Ps! Aitäh laheda muusikavaliku eest ka. Saime isegi tantsida.

Anna Leena - ColdfoxblogEelmine
Kes ostuÖÖl käinud, see riiSaikeldamist näinud
Järgmine
 RS uus elu ja saaremaa onupoja vägiteod

Vastused puuduvad

Email again: