Bändisärkidest

Ostuööd on selleks aastaks edukalt möödas ning otsustasime end pisut tuulutada. 

8.detsembril läheme RiiSaikeli letiga Raadio 2 bändisärgilaadale, millega seoses soovime SINU ABI!

Palun võta meiega ühendust ja saada bändide särke-märke-pusasid och muud taolist RiiSaikeliga laadale, muidu me passime seal niisama:D

Minul (Evelin) on näiteks ainult kaks bändisärki, millest ma kumbagi ei müüks ja keegi vist ei ostaks ka, sest need on ikka parajad juustud tänaseks.
14ndaks sünnipäevaks sain vennalt Villu Tamme pildiga T-särgi, mis oli spetsiaalselt mulle tellitud. Pildiks oli võetud tollase noortelehe Meie Meel poster, nii et T-särgilgi oli all nurgas viide fotogaafile. Põhimõtteliselt võtsin selle särgi järgneva aasta jooksul seljast ära ainult pesemiseks ja kui Villu hommikuks  päris kuivanud polnud, sai ikka sellega kooli mindud. Oht kopsupõletikku jääda ei huvitanud absoluutselt.

Teine bändisärk on RiiSaikelist ostetud W.A.S.P.-i särk. Bändist suurt midagi ei tea, mis siis, et kuulus. Ilmselt ei meeldiks ka. Aga särk istub väga hästi.

Riial ei ole üldse riideid, bändisärkidest rääkimata, nii et tema ei saa ka midagi laadale saata.
Aga Sinul ju on, eks?

90ndatel kirjutas üks mu tuttav (Harju-Ristilt) enda  lõhkiste teksade ühele säärele “Nancy” ja teisele “Sex Pistols”.  Vene keele õpetaja ütles talle mõtlikult, et selliste pükstega on oht Tallinnas peksa saada.

Meil on kõik chill. Võtame üksteise kõrvale müüki nii Sinu disko-, pungi-, etno- kui ka metalisärgid.  Liiga kantud ei tohiks olla. Ja ikka originaalkraam, mitte endise Kadaka turu “originaal”, eksole.

E.


Eelmine
Ööl vastu ostuööd
Järgmine
Jõuluvanast ja nahkkinnastest

1 vastus

Email again:
Annuška 22. november 2018
Pole bändisärki :( oli kunagi ammu konkureerivast kirbukast (RiiSaikelit veel polnud) ostetud Yle TV2-e Pikku Kakkose Nukkumatti (Unemati) pildiga särk, aga ei tea, kui suur asi muusik see tegelane oli. Oli vist rohkem selline transamees, kord lennuki, kord õhupalliga, ja ajas kõigile puru silma. Aga edu teile bändisärgijahil ja muidu ka!!!