Tatari 64, hoovimaja 2 korrus ( navigeeri siit )
T-R: 11:00 - 19:00 | L: 12.00 – 17.00 | P: 12.00 – 16.00 | E: suletud
Uncategorized @et

3 Mis juhtub kruiisilaeval, test

By 27/01/2019No Comments

Päev ilma kohvita on öö ja hommikul enne kolmandat tassi tuleb minuga rääkida lihtlausetega ning tasasel toonil.

Mul oli RiiSaikelisse jõudes alles teine kohv pooleli, nii et tõmbas ikka juhtme kokku küll, kui uksest sisse astudes pasundas Riia üle saali, et näe, mine vaata kohe 70. boksi, Laura Prits tõi oma ägedad retroriided müüki ja me mõtlesime, et võiks teha Viking Line`ga auhinnamängu ja loosida välja kruiisipiletid ja RiiSaikeli müügiboksi jnejne.
Kruiis? Aa, see tähendab ohjeldamatuid pidusid ja pallimerd. Edasi ei võtnud aju veel kinni.
Tegin asjaliku näo pähe ja läksin soovitatud boksi üle vaatama, sest mulle meenus seoses kruiisidega üks veider episood.  Proovin pika jutu lühidalt kokku võtta.
Millalgi ülikooliajal ärkasin kruiisilaeval üles ja avastasin, et kas mu jalg on öösel kaks numbrit kokku tõmbunud või on saapad välja veninud.
Selgus, et tundmatu toanaaber oli ajanud meie jalavarjud sassi ning minu saabastega minema marssinud. Õnneks olid mul spordisokid ja stringid kaasas, toppisin need üksteise otsa ja täitsin niimoodi ära varvaste ja saapaninade vahele jääva tühimiku. Aga mis valemiga see võõras neiu end kaks numbrit väiksematesse jalavarjudesse pressis, on siiani müstika. Ja kuidas ta üldse meie kajutisse jõudis?
Igaks juhuks viskasin pilgu peale, ega Laura boksist mulle tuttavad saapad vastu ei vaata. No loota ju võib, ega loogika ei ole kunagi mu mõtlemist seganud. Aga ei olnud minu saapaid. Muud lahedat ja värvilist staffi leidus küll ja veel.
Tore, et RiiSaikelisse originaalseid ja andekaid inimesi satub.

Nüüd üleskutse Sulle: osale Viking Line´i ja RiiSaikeli auhinnamängus ning võida Soome kruiis neljale koos Laura ansambli Tom Cats kontserdi ja tasuta söökide-jookidega ning RiiSaikeli boks neljaks nädalaks.

Vaata täpsemalt Facebookist

Kui tuled ka kogemata Sulle sobimatu värgiga tagasi, siis ära põe, vaid too RiiSaikelisse müüki;) Aga kui mehed/naised sassi lähevad, siis sellega tegele ise, sest mis juhtub kruiisilaeval, jääb kruiisilaevale.

Viking Line Eesti & Riisaikeli AUHINNAMÄNG

LOOS ON LÕPPENUD - PALJU ÕNNE Betty Siigur <3 Viking Line Eesti & RiiSaikel Kirbukas AUHINNAMÄNG ?? 29. ja 30. detsembril esineb Tom Cats M/S Viking XPRSil .? Selleks, et võita eriti rokkiv kombo, märgi SELLE POSTITUSE kommentaarides 3 sõpra, kellega tahaksid kõige rohkem kruiisile minna. Auhinnaks paneme välja: ⭕ 1x RiiSaikel kirbuka müügiboksi 4 nädalaks; ⭕ 1x edasi-tagasi Tallinna-Helsingi kruiisi 4-le koos Tom Catsi kontserdi ning söökide-jookidega. Kindlasti pane „like“ ka Viking Line Eesti ja RiiSaikel kirbuka Facebooki lehele, et kõigi uudistega ikka kursis olla.? VÕITJA selgub juba 21.12 Loosis osalemiseks pead olema vähemalt 18-aastane.?

Posted by Laura Prits on Reede, 14. detsember 2018